ATL Renting: flexibilné logistické riešenia

ATL Renting je 100% belgická rodinná firma špecializujúca sa na predaj a prenájom nákladných návesov, nákladných automobilov a podvozkov.Od roku 1997 kedy bola naša spoločnosť založená, sme sa rozrástli na medzinárodnú skupinu ,sme známy našou flexibilitou a odbornou znalosťou.

Náš prístup? Hľadať riešenia šité na mieru podľa potrieb a očakávaní našich zákazníkov. Pri uzatváraní zmlúv máme záujem aj o viac ako len o finančnú stránku veci. Berieme ohľad na ľudí ktorí tvoria spoločnosť. Táto filozofia je dôkazom našej flexibility a zákazníckej orientácie a prináša nám ako aj našim zákazníkom pridanú hodnotu.

Naša misia

Tím spoločnosti ATL Renting plánuje rozšíriť svoje činnosti založené na pevných základoch. Prajeme si, aby sme aj naďalej mohli poskytovať našim zákazníkom najlepšie riešenia pri riešení problémov v oblasti dopravy Sme schopný to urobiť tým, že neustále sledujeme vývoj trhu a udržiavame kontakt s dopravnými spoločnosťami v krajinách nášho pôsobenia ako je Holandsko, Belgicko, Nemecko, Poľsko. Rumunsko a Slovensko. To nám umožňuje poskytovať zákazníkom v každej krajine pôsobenia to správne zariadenie (ťahač, náves, podvozok) a správne riešenie (prenájom alebo predaj).

 

Vyskúšajte osobný prístup spoločnosti ATL Renting

a získajte riešenia šité na mieru podľa potrieb Vašej spoločnosti.

Pre viac info kontaktujte nás.

ATL Renting Slovakia

+421 (0) 918 823 688

info@atlrenting.sk
Bezplatná ponuka