Ťahač,podvozok alebo náves:prenájom podľa Vašej požiadavky

Hľadáte riešenie na plnenie Vašich logistických úloh? Chcete si požičať nákladné auto na dlhšiu dobu s možnosťou odkúpy? Sme pripravený vyhovieť Vašim logistickým požiadavkám, nájdeme riešenie šité na mieru tak, aby zodpovedal veľkosti vášho rozpočtu a vašej konkrétnej predstavy. Ponúkame Vám dva varianty prenájmu nákladných áut a návesov :

1.opcia – operatívny prenájom

Zoberiete si od nás do prenájmu ťahač alebo náves a uplynutím doby prenájmu nám to vrátite. Platíte len za prenájom a za spotrebu pohonných hmôt ( v prípade potreby). Všetky ďalšie výdavky – ako údržbu a opravy v dôsledku bežného opotrebovania – hradíme my. Môžete si zvoliť také riešenie, ktoré Vám najviac vyhovuje. Náš starostlivo udržiavaný vozový park pozostáva z vysoko kvalitných zariadení a priemerný rok vozového parku sú 2 roky. To Vám umožňuje využiť výhody z najnovších technológií a dopravy.

2. opcia – finančný lízing

IPri tejto voľbe budete platiť náklady na prenájom ako aj všetky prevádzkové náklady vrátane údržby, pohonných hmôt a opráv.Zariadene si môžete vybrať nové alebo používané. Na konci nájomnej doby si môžete zariadenie odkúpiť za dohodnutú cenu.

Potrebujete si požičať ťahač, náves alebo podvozok a vybrať najvhodnejší spôsob financovania?

Pre viac info nás kontaktujte.

ATL Renting Slovakia

+421 (0) 918 823 688

info@atlrenting.sk
Bezplatná ponuka